Seramik Boya Koruma Seramik Araç Kaplama Ankara | Park Garage

<< PARK GARAGE SERAMİK BOYA KORUMA


XZILON Şehir yaşamı birçoğumuz için arabasını evinden sonra en çok vakit geçirdiği yer haline getirdi. Günümüz koşullarında artık araç koruma bir seçenek değil bir zorunluluk halini aldı. Fakat, bir dolu özellikle vaat edilen piyasada ki ürünlerin 1-2 ay gibi kısa süreler içerisinde özelliğini yitirmesi ve her defasında alınan olumsuz neticeler can sıkıcı olmakta ve toplamda ciddi paralara mal olmaktadır.

Kalitesi ve iş görürlüğü Boeing, Airbus ve Douglas gibi havacılık sanayi devlerinin tercihi olmasıyla da tescillenmiş olan Xzilon® Moleküler Adezyon (Yapışma) ile aracınız ilk günkü parlaklığını muhafaza ederken yıllar geçse bile yeni görünüşüyle değerine değer katacaktır. Şimdi bu muhteşem ürün PARK GARAGE yetkili uygulama merkezinde sizlerin değerli beğenilerine sunuluyor.

Ürün Tanımı

Xzilon®, 1930 yılından beri dış görünüm koruma ürünleri, detay ürünleri ve bakım kimyasalları üreten ve pazarlayan, sektöründe öncü Amerikan Granitize Firması tarafından ilk olarak havacılık sanayi için geliştirilmiştir. Xzilon® çok özel formülüze edilmiş moleküler adezyon (yapışma) sağlayan kimyasal içeriği ile diğer boya koruma uygulamalarıyla asla kıyaslanamayacak devrim niteliğinde bir yüksek teknoloji icadıdır. Kesinlikle bir wax değildir. Yüksek sıcaklıklarda deforme olan teflon yada silikon bazlı bir ürün değildir. Havacılık sanayinde karşılaşılan ekstrem koşullara karşı dayanıklı olacak şekilde formülüze edilmiş olan Xzilon® mükemmel boya koruma ve olağanüstü parlaklık için otomotiv sanayine de uyarlanmıştır.

Xzilon® ucak sanayi lideri olan BOEING ucak firmasının istediği 205°C yüzey ısı testi, 1.300 saat tuzlu su testi ve 600 km.’yi aşan rüzgar hızına dayanıklılık testi gibi boya ve tüm metal yüzeylerde aşınma ve yıpranma derecelerini ölçen 20 nokta özel testlerini geçen tek boya koruma markasıdır. Douglas ve Airbus gibi dev firmalarda artık Xzilon® kullanmaktadır.

Xzilon® oto kimyasalları endüstrisinde tartışmasız lider ve mucit ülke olan Amerika Birleşik Devletlerinin tüm eyaletlerinde sıfır araç satan plazalarda özellikle tavsiye edilmekte ve aracını ilk günkü parlaklığına kavuşturmak isteyen ikinci el araç sahipleri için yetkili oto bakım istasyonlarında da yaygın olarak uygulanmaktadır.

Xzilon Nedir ?

Xzilon® güneşin arac boyasını solduran ultraviyole ışınlarına karşı da koruma sağlar. 205°C derece sıcaklığa kadar etkilidir. Araç boyasının, far ve stop lambalarının, plastik ve krom aksamlarının güneş ve kimyasal yakmalarına karşı yüksek derecede korunmasını sağlar.

Xzilon® muadili olmayan formülüyle uygulandığı yüzeye moleküler yapışma sağlayarak nüfüz eder ve oluşturduğu ipeğe dokunma hissi veren kaygan tabaka ile çamur, balata tozu, kuş pisliği, böcek yapışması gibi bir çok unsurun tutumunu minimize eder,tutunan unsurların aracın boyasını aşındırmasına mani olur, yıkama esnasında mevcut tutunmalarında kolayca giderilmesine yol açar. Xzilon ile çok tozlu ortamlarda bile aracınız daha az ve geç tozlanır. Xzilon® hava temasından oluşan sürtünmeyi azaltarak aracın boya zeminini sürtünme kaynaklı aşınmalardan korur ve hava şartlarından oluşabilecek oksidasyona karşı uzun süreli bir koruma sağlar.

XZİLON NE İÇİN KULLANILIR ?

•Çamur, balata tozu vs.
•Kuş pisliği tutunma ve aşındırmalarına,
•Su lekelerine
•Ağaç özsu ve reçinelerine
•Parlaklık kaybına
•Kireçli su aşındırmalarına
•Oksitlenmeye
•Asit yağmuru aşındırmalarına
•Endüstriyel serpintilere
•Zararlı UV ışınlarına
•Su ve Solvent bazlı kimyasallara
•Böcek yapışmalarına ve aşındırmalarına karşı BENZERSİZ BOYA KORUMA

ETKİN KUMAŞ VE DÖŞEME KORUMA

Kumaş ve döşemenizin görüntüsünü değiştirmez. Gerilme mukavemetini artırarak kumaş ömrünü artırır. Temizliği kolaylaştırır, daha uzun süre daha iyi bir görünüş sağlar. İçecek ve yağ dökülmelerinin emilimine engel olur. Video için Tıklayınız... ETKİN DERİ VE VİNİL KORUMA Yüksek kalitesiyle deri ve vinil yüzeylerin yumuşaklık ve esnekliğini muhafaza eder. Solma ve hava koşullarının oluşturduğu yaşlanmalara karşı koruma sağlar. Diğer ürünlerden farklı olarak yüzeyde yağlı bir kalıntı tabakası oluşturmaz. Derinin doğal güzelliğini ve parlaklığını muhafaza eder.

XZILON® İLE

Xzilon® ile kesinlikle aracınızı yıkatma sıklığınız azalacak yoğun temponuz arasında araç yıkama işine daha az vakit ve para ayırmış olacaksınız. En önemlisi her yıkamadan sonra aracınızın parlaklığını zevkle izleyeceksiniz. Aracınızın cok kirlenmediği durumlarda sadece su ile (ağır kimyasallara gerek kalmadan) yıkayabileceksiniz. Aracınızın kurulanması cok daha kolay olacak ve aracınızın boyasında ve camlarında su lekeleri kalmayacaktır.

Sağladığı mükemmel koruma ve parlaklık ile yıllar sonra bile aracınızın sıfır araç parlaklığı ve diriliğinde görünmesi sizi hem moral yönden pozitif etkileyeceği gibi aracınızın satışı esnasında da büyük kolaylık getirecektir. Ayrıca aracınızın spray boya ile boyanması gibi can sıkıcı, masraflı, zaman alıcı ( şayet tekrar boyanması gerekirse boyanan parça olması nedeniyle satışta aracınızın değerini düşürecek ) haller içinde endişe etmenize gerek yok. Xzilon® ile kaplanmış bir yüzeyden araç renginden tamamen farklı bir boyanın hiçbir kimyasal kullanılmadan ve profesyonel yardım almadan nasıl kolayca temizlendiğini hayretle izleyeceksiniz.


İşlem süresi ortalama 48 saattir

NANOLEX Nanolex Si3D , silis, azot, hidrojen ve karbon gibi organik bileşikler oluşur. Bu yüksek performanslı polimerler uygulandığı yüzeyde son derece hidrofobik, esnek sert ve dayanıklı bir yüzey oluşturur. Boyaya çizik dayanımı kazandırmakla beraber Ağır hava koşulları ve kimyasal maddelere karşı da dirençlidir . Si3D uygulanan katmanların sayısına bağlı olarak, kaplamanın sertliğini toplam 9H + artırabilir.

Yüzeydeki gözeneklerin en derin noktalarına nüfuz ederek yüzey ile çapraz bağda düzgün satıhlı bir mikro kaplama oluşturur. Araç yüzeyinin sabit bir katmanı olarak yüzeyin yıllar boyu aşınmasını, renk atmasını, reçine ve kuş pisliği gibi etkenlerle zarar görmesini engeller. Gelişmiş teknolojili kimyasal ve fiziksel özellikleri ile asla aşınmaz, dökülmez, sararmaz, çatlamaz, soyulmaz. Oluşan anti-statik yüzey sayesinde çamur, kuş pisliği, asit yağmuru, tuz, reçine gibi aşındırıcı ve kirleticilerin kolayca temizlenebilmesine olanak sağlar.

Si3D, uygulaması sonrasında boya yüzeyinin koyulaşıp daha derin ve parlak bir görüntü almasını sağlar. Geleneksel koruyucu ürünlerin aksine Yüksek Kir İticiliği sayesinde kolay temizlenmektedir.

Doğru yıkama ve yan ürünler ile desteklendiği taktirde 30.000 + km dayanıklılık sunmaktadır.
İşlem süresi ortalama 12 saattir


HD Nitro Seal 2 Karışımlı Boya Koruma Teknolojisi HD Nitro Seal, devrim yaratan teknolojisiyle patent bekleyen, herkesin aracına uygulayabileceği kolaylıkta, kusursuz bir üründür. El ile kolayca uygulanabilir.

HD Nitro Seal, aracınızı ilk aldığınız günden bile daha parlak yapma ve çok uzun süreler koruma iddiasında.

Nitro Seal A ve B ürünleri birbirine karıştığında kaynaşmaya ve yüzeye tutunmaya başlar, inanılmaz bir parlaklık oluşturur. Her bir şişe, uzun raf ömrü sağlamak için azot gazı ile korumaya alınmıştır.

Birinci şişede aminofonksiyonel bir karışım, ikinci şişede ise Özel bir Hybrid Montan Wax karışımı bulunur.