Detaylı İç Temizlik Ankara | Park Garage

<< PARK GARAGE DETAYLI İÇ TEMİZLİK


Park Garage detaylı oto kuaför ankara'da, kullanılmış otomobillerin iç mekanına ilk günkü temizliğini kazandırmak üzere hazırlanmış bir sistemdir.

Park Garage'ın antibakteriyel detaylı iç temizlik sistemi ile otomobiliniz virüs, bakteri ve mantarlardan tamamen arınmış, sağlıklı bir otomobil haline gelir.

Önce otomobilin tüm içi, koltukları, halıları, paspasları ve bagajı çok güçlü vakumla süpürülür.

Koltuklar, halılar ve paspaslar Park Garage'ın özel antibakteriyel temizleyici maddeleri ile dezenfekte edilerek temizlenir, sonra durulama (emme) işleminden geçirilir. Bu işlemlerle, kumaş ve halılar nüfuz etmiş kirden arındırılır, bu yüzeylerdeki bakteri ve mikropların %99,9'u öldürülür.

Park Garage'ın özel "Leke Çıkarma Setleri" sayesinde varsa otomobilinizin iç mekanındaki lekeler çıkarılır. Döşemelerde, halılarda koku yapan kirler, özel koku giderici madde uygulanarak giderilir. Aynı işlemler bagaj içinde de uygulanır.

Tavan, özel antibakteriyel temizleme maddeleri ile zedelemeden ve sarkmaya neden olmadan temizlenir.

Ön torpido, enstrüman panosu, direksiyon, kapı fitilleri, hava kanal ızgaraları, vites konsolu ve kapı döşemeleri çok titiz ve detaylı olarak antibakteriyel temizlemeden geçirilir.

Deri döşemeler, deriye hiçbir zarar vermeyen özel antibakteriyel deri temizleme maddesi ile temizlenir.

Camlar içten ve dıştan antibakteriyel temizleyici ile temizlenerek dezenfekte edilir.

Son aşamada otomobilin iç mekanına antibakteriyel koku giderici ürünü uygulanır. Bu işlemle kötü kokulara ve bulaşıcı hastalıklara yol açan virüs, bakteri ve mantarlar öldürülmüş olur. Otomobiliniz hem bir kez daha dezenfekte edilir hem de sinmiş kötü kokulardan arındırılır.

Kullanılan tüm maddeler çevre ve otomobil dostudur, insan sağlığı açısından tümüyle zararsızdır.

Virüs, bakteri ve mantarlardan, sinmiş kötü kokulardan tamamen arınmış, sağlıklı bir otomobil için Park Garage

Park Garage Antibakteriyel Detaylı İç Temizlik ve Koruma Sistemi işlemi ortalama 7 – 8 saat sürede yapılır.

DETAYLI İÇ TEMİZLİK UYGULAMASI FOTOĞRAF GALERİ